ÜLE 20 AASTA KOGEMUST OMANÄOLISE MÖÖBLI VALMISTAMISEL.

Sinu soovid ja vajadused + meie teadmised ja teostus

- Kodu, kus tahad alati olla

KES ON KARP DISAIN?

📖

 Karp disaini meeskonnal on pikaaegne kogemus eritellimusmööbli valmistamisel. Aastakümnetega õpitud oskuste ja teadmistega oleme kasvanud mitmekülgseks, ettenägelikuks ning aitame vältida enimlevinud vigu.

🛠️

Karp Disainis on tootmine paindlik – mõtleme kaasa ja teostame ka keerulisemaid erilahendusi. Omame selget nägemust tööprotsessidest ning kaardistame etappe, et jõuda maksimaalselt hea tulemuseni. Keskendume sellele, mida klient vajab ning pakume lahendust, mis hõlmab endas ideed, jooniseid, teostust ning paigaldust. Kliendi ideede arendamisel kaasame disaineri, kes võtab arvesse iga kodu ja keskkonna omapära ning kohandab selle järgi töö täiuslikuks.

💫

Karp Disain tegutseb oma valdkonnas suurelt igas mõttes, valmistades tehniliselt keerulisi või hoopis mahult võimsamaid eritellimusi, kuid on selle juures piisavalt väike, et olla alati kliendile kättesaadav ja olemas.

💼

Oleme väikeettevõttena tänulikud professionaalsetele koostööpartneritele nii teenuste kui ka vahendite ja tehnika valdkonnas.

 

MIS ME PAKUME

IDEE & JOONISED Lähtume alati kliendi vajadusest ja töötame perfektse tulemuse printsiibil
TEOSTUS Kasutame maailma juhtivate tootjate materjale, vahendeid, furnituure ja tehnikaid.
PAIGALDUS Meil on valdkonna parimad paigaldusmeistrid.